15 Noyabr 2018

Sorğu

Bizim işimizdən razısınız?

Nəticələr

Axtarış

Müraciət

Məclisin üzvləri

 

1.       

Ağayev Əjdər Əbdülhüseyn oğlu

-

Respublika Təhsil Şurasının sədri

2.       

Abbasov Mükafat Əliheydər oğlu

-

ATİAHİ  Səbail rayon komitəsinin sədri

3.       

Allahverdiyev Şahin Allahverdi oğlu

-

ATİAHİ Goranboy rayon komitəsinin sədri

4.       

Aslanov Bayram Mirazim oğlu

-

Az.  Memarlıq və İnşaat  Universiteti THİK-in sədri

5.       

Atakişiyeva Nəzakət Mirəhməd qızı

-

Bakı Qida Sənayesi Kolleci HİK-in sədri

6.       

Babayev Vaqif Əliəjdər oğlu

-

ATİAHİ Sabunçu rayon komitəsinin sədri

7.       

Babayev Alim Fehruz oğlu

-

ATİAHİ Cəbrayıl rayon komitəsinin sədri

8.       

Babayev Məzahir Talış oğlu

-

Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyası HİK-in sədri

9.       

Babayev Xalid Gülmalı oğlu

-

ATİAHİ Siyəzən rayon komitəsinin sədri

10.   

Cəfərzadə Mirzə Həkiməli oğlu

-

ATİAHİ Respublika Komitəsi sədrinin müavini

11.   

Cəfərova Almaz Əlibaba qızı

-

ATİAHİ Göyçay rayon komitəsinin sədri

12.   

Cəbrayılov Cəbrayıl Kamal oğlu

-

ATİAHİ Kürdəmir rayon komitəsinin sədri

13.   

Cəfərova Asudə Həsən qızı

-

ATİAHİ Neftçala rayon komitəsinin sədri

14.   

Cahangirov Akif Əli oğlu

-

Azərbaycan Texniki Universiteti HİK-in sədri

15.   

Cəfərov Turan Qasım oğlu

-

Sumqayıt Dövlət Universiteti HİK-in sədri

16.   

Eyvazov Mübariz Səməd oğlu

-

ATİAHİ Respublika Komitəsinin katibi, şöbə müdiri

17.   

Eyvazov Səfail Qurban oğlu

-

ATİAHİ Masallı rayon komitəsinin sədri

18.   

Əbilov Həzərxan Vəli oğlu

-

ATİAHİ Xəzər rayon komitəsinin sədri

19.   

Əliyev Vahid İldırım oğlu

-

ATİAHİ Abşeron rayon komitəsinin sədri

20.   

Əmirbəyova Kifayət Yüzbaşı qızı

-

ATİAHİ Hacıqabul rayon komitəsinin sədri

21.   

Ələsgərova Yaqut Bəylər qızı

-

ATİAHİ Salyan rayon komitəsinin sədri

22.   

Əliyev Vaqif Kamil oğlu

-

Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti HİK-in sədri

23.   

Əliyev Bəylər Məmməd oğlu

-

ATİAHİ Kəlbəcər rayon komitəsinin sədri

24.   

Əliyev Xudaverdi Bayraməli oğlu

-

ATİAHİ Sumqayıt şəhər komitəsinin sədri

25.   

Əliyeva Müxlisə Əlisa qızı

-

Bakı Slavyan Universiteti HİK-in sədri

26.   

Əliyev Fərhad Sabir oğlu

-

ATİAHİ Nizami rayon komitəsinin sədri

27.   

Əkbərov Azər Məmmədağa oğlu

 

ATİAHİ Yardımlı rayon komitəsinin sədri

28.   

Əliyeva Sənubər Şəfi qızı

 

ATİAHİ Zəngilan rayon komitəsinin sədri

29.   

Hacıyeva Maisə Qüdrət qızı

-

ATİAHİ Xətai rayon komitəsinin sədri

30.   

Hacıyev Bayram İsgəndər oğlu

-

ATİAHİ Gəncə şəhər komitəsinin sədri

31.   

Hacıyeva Almaz Nəsir qızı

-

ATİAHİ Binəqədi rayon komitəsinin sədri

32.   

Hüseynova Gülarə Əli qızı

-

ATİAHİ Nərimanov rayon komitəsinin sədri

33.   

Həmidov Elçin Aslan oğlu

-

ATİAHİ Yasamal rayon komitəsinin sədri

34.   

Həsənov Füzuli Qardaşxan oğlu

-

ATİAHİ Mingəçevir şəhər komitəsinin sədri

35.   

Hacıyev Məzahir Yusif oğlu

-

ATİAHİ Qusar rayon komitəsinin sədri

36.   

Heydərov  Saleh Səməd oğlu

-

ATİAHİ Şuşa rayon komitəsinin sədri

37.   

Hüseynzadə Məzahir Əli oğlu

-

ATİAHİ Şəmkir rayon komitəsinin sədri

38.   

Həsənova Xalidə Ələsgər qızı

-

ATİAHİ Ağdam rayon komitəsinin sədri

39.   

Hüseynova Maya Marks qızı

-

ATİAHİ Qazax rayon komitəsinin sədri

40.   

Hüseynov Təbriz Ağəli oğlu

-

ATİAHİ Ucar rayon komitəsinin sədri

41.   

Hüseynov Seyidhüseyn Ağaseyid oğlu

-

ATİAHİ Sabirabad rayon komitəsinin sədri

42.   

Hüseynov Natiq Şəmşid oğlu

-

ATİAHİ Samux rayon komitəsinin sədri

43.   

Həsənov Tahir Məmməd oğlu

-

ATİAHİ Beyləqan rayon komitəsinin sədri

44.   

Xəlilov Arif Yusif oğlu

-

ATİAHİ Suraxanı rayon komitəsinin sədri

45.   

Xanəliyev Tofiq Sərxan oğlu

-

«Gənclik» TİC Respublika Şurasının sədri

46.   

İbadova Tamilla Bəhram qızı

-

ATİAHİ Bərdə rayon komitəsinin sədri

47.   

İsmayılov Xosrov Xaspolad oğlu

-

ATİAHİ Laçın rayon komitəsinin sədri

48.   

İsayeva Xanım Məmməd oğlu

-

ATİAHİ Zaqatala rayon komitəsinin sədri

49.   

İsrafilov Vaqif Şəmsəddin oğlu

-

ATİAHİ Xaçmaz rayon komitəsinin sədri

50.   

İsgəndərov Nəbi Qurbanəli oğlu

-

ATİAHİ Cəlilabad rayon komitəsinin sədri

51.   

İsayeva Svetlana İbrahim qızı

-

ATİAHİ Yevlax şəhər komitəsinin sədri

52.   

Kərimov Hafiz Məstan oğlu

-

ATİAHİ İsmayıllı rayon komitəsinin sədri

53.   

Qaraşov Hüseyn Tapdıq oğlu

-

Az. Əmək və Sosial Münasibətlər Akademiyasının rektoru

54.   

Qurbanova Laləzar Musa qızı

-

ATİAHİ Astara rayon komitəsinin sədri

55.   

Quliyeva Fatmaxanım Hacı qızı

-

ATİAHİ Şamaxı rayon komitəsinin sədri

56.   

Qayıbov Ənvər Kərim oğlu

-

ATİAHİ Qobustan rayon komitəsinin sədri

57.   

Qənbərov Daşqın Məcid oğlu

-

Bakı Dövlət Universiteti  THİK-in sədri

58.   

Quliyev Əli Hüseyn oğlu

-

Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti  HİK-in sədri

59.   

Qafulov Aqil Müzəffər oğlu

-

Bakı Musiqi Akademiyası HİK-in sədri

60.   

Qasımova Afaq Qulam qızı

 

Gəncə Dövlət Universiteti HİK-in sədri

61.   

Qədəşov Seymur Qədir oğlu

 

ATİAHİ Şabran rayon komitəsinin sədri

62.   

Mehbalıyev Səttar Suliddin oğlu

-

ATİAHİ Respublika Komitəsinin sədri

63.   

Mövlayeva Dilarə Ramazan qızı

-

ATİAHİ Göygöl rayon komitəsinin sədri

64.   

Manafova Şöhlə Əziz qızı

-

ATİAHİ Tərtər rayon komitəsinin sədri

65.   

Molulov Ramazan Əli oğlu

-

ATİAHİ Balakən rayon komitəsinin  sədri

66.   

Məmmədova Ramella Şahin qızı

-

ATİAHİ Füzuli rayon komitəsinin sədri

67.   

Mustafayev Telman Əliqulu oğlu

-

ATİAHİ Oğuz rayon komitəsinin sədri

68.   

Məmmədov Misgər Yolçu oğlu

-

Azərbaycan Dillər Universiteti HİK-in sədri

69.   

Məmmədov Sərdar Abdulmahmud oğlu

-

ATİAHİ Ağsu rayon komitəsinin sədri

70.   

Məhişov Səyavuş Elmar oğlu

-

Az. Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti HİK-in sədri

71.   

Mehdiyeva Aytəkin Firəddin

-

Azərbaycan Dillər  Universiteti THİK-in sədri

72.   

Nəbiyev Rafiq Babalı oğlu

-

ATİAHİ Ağdaş rayon komitəsinin sədri

73.   

Nağıyev Hümbət Həsən oğlu

-

ATİAHİ Respublika Komitəsi sədrinin birinci  müavini

74.   

Niftaliyeva Arzu  Niftalı qızı

-

ATİAHİ Ağcabədi rayon komitəsinin sədri

75.   

Niftəliyev Etibar Abduləziz oğlu

-

ATİAHİ Zərdab rayon komitəsinin sədri

76.   

Nəcəfov Niyazi İsmayıl oğlu

-

ATİAHİ Şirvan şəhər komitəsinin sədri

77.   

Nağıyev Qabil Nəriman oğlu

-

ATİAHİ Saatlı rayon komitəsinin sədri

78.   

Nağıyev İlham Əli oğlu

 

Azərb. Respublikası Təhsil Na­zir­­liyi HİK-in sədri    

79.   

Pənalıyev Səxavət Heybət oğlu

-

ATİAHİ Biləsuvar rayon komitəsinin sədri

80.   

Pənahova Flora Müzəffər qızı

-

ATİAHİ Tovuz rayon komitəsinin sədri

81.   

Rüstəmov Emil Əli oğlu

-

ATİAHİ Respublika Komitəsinin təşkilat şöbəsinin müdiri

82.   

Rəsulova Sevinc Həmid qızı

-

Bakı şəhəri üzrə Təhsil İdarəsi HİK-in sədri

83.   

Rzayeva Zümrüd Lazım qızı

-

ATİAHİ Qaradağ rayon komitəsinin sədri

84.   

Sadıqov Fazil İslam oğlu

-

ATİAHİ Nəsimi rayon komitəsinin sədri

85.   

Sofiyeva Günəş Xəlil qızı

-

ATİAHİ Qax rayon komitəsinin sədri

86.   

Şiriyev Fikrət Abuzər oğlu

-

Bakı Dövlət Universiteti  HİK-in sədri

87.   

Şirinov Əlimirzə İsrəfil oğlu

-

ATİAHİ İmişli rayon komitəsinin sədri

88.   

Şərifov Nəriman Fərman oğlu

-

ATİAHİ Qəbələ rayon komitəsinin sədri

89.   

Yaqubov Qoşqar Valeh oğlu

-

ATİAHİ Ağstafa rayon komitəsinin sədri

90.   

Zeynalov Qurbətəli Canəli oğlu

-

ATİAHİ Lənkəran şəhər komitəsinin sədri

91.   

Zeynalov Pərviz Vidadi oğlu

-

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti HİK-in sədri